پیام مدیرعامل

خانه پیام مدیرعامل

پیام مدیر عامل

همگی ما شامل مدیران و کارکنان شرکت مهندسی برازش صنعت با استعانت از خداوند متعال و با همدلی و هم افزائی توانمندی های خود در صدد هستیم تا به عنوان یک بنگاه اقتصادی فعال در زمینۀ تولید در راستای پویائی و تعالی کشور عزیزمان ایران حداکثر تلاش را معمول و محصولات با کیفیت که برازنده اعتماد مشتریان باشد تولید و عرضه نمائیم.
صداقت و درستکاری – انضباط مالی و شفافیت – شایسته سالاری و احترام به همکاران و کلیۀ ذی نفعان – مشتری و بازار , تنوع هر چه بیشتر محصول و تعلق به قرنهای آتی و تعهد به نسل های بعدی با توجه به مسئولیتهای اجتماعی و ارزشهای اخلاقی از مهمترین دیدگاه های آرمانی ما می باشد.
رسالت ما ضمن پایداری و ماندگاری بنگاه اقتصادی و کسب سود حلال، ایجاد اشتغال مولد برای جوانان کشور، کاهش ارزبری و حداکثر عمق ساخت داخل با تکیه بر دانش فنی روز و تحقق و توسعه در تولید محصولات مختلف از جمله قطعات خودرو – خودرو و دیگر نیازهای صنعت کشور به غیر از صنایع نظامی و اسلحه سازی می باشد.
به امید آنکه بتوانیم با توکل به خدا و همکاری متعهدانه و دلسوزانه همکاران مرزهای توسعه را در تمام زمینه ها از جمله بازار و صادرات به کشورهای مختلف را بخوبی گسترش دهیم.